Home / Om oss / Boka din naprapat på Kungsholmen här

 

Naprapaterna Kungsholmen är vår mottagning på Kungsholmen som grundades 1994 och ligger på Kungsholmsgatan 32, Stockholm. Du hittar oss i hörnet av Kungsholmsgatan/Norra Agnegatan där du möts av en vacker, svart dörr. Ring på klockan så öppnar vi inifrån. Hos oss på Naprapaterna Kungsholmen är alla naprapater legitimerade av Socialstyrelsen, alla arbetar under hälso och sjukvårdslagen och alla är anslutna till Naprapatförbundet. Vi hjälper dig med både akuta besvär som ryggskott, ischias, nackspärr samt långdragna besvär som ex tennisarmbåge, löparknä, hälsporre osv och ger dig många bra naprapat tips om träning och ergonomi. Om vi på Kungsholmen inte har några tider, finns vi även på vår mottagning Naprapaterna Vasastan och på vår mottagning Naprapaterna Ekerö.

Varmt Välkommen till oss på Kungsholmen i Stockholm,
Annika H, Lisa, Sofia, Annika K, Ida, Thea

VI HAR ÖPPET, vi är friska och vi sköter hygienrutinerna ännu striktare än vanligt!
Du som är symtomfri och inte tillhör någon riskgrupp är varmt välkommen på behandling hos oss.
Ring eller boka din tid på https://www.naprapaterna.nu


Telefonbokning:
08-650 74 30

E-post:
Info@naprapaterna.nu


Adress:
Naprapaterna Kungsholmen
Kungsholmsgatan 32
112 27 Stockholm

Bussar:
56, 91, 196, 197, 198

T-bana:
Rådhuset

Öppettider:
Mån – Tors: 07:00 – 19:00
Fred: 07:00 – 16:00

Avbokning måste ske 24 timmar före utsatt tid. Annars debiteras fullt pris.

Pris: 690 kr
Betala gärna med kort eller swish. Vi tar inte emot kontanter.
Vid utnyttjande av friskvårdsbidrag, friskvårdspeng läggs det på 25% moms, på priset.

Annika Hertzsch, Leg Naprapat

Annika Hertzsch, Leg Naprapat
annika@naprapaterna.nu

Lisa Thurfors, Leg Naprapat

Lisa Thurfors, Leg Naprapat
lisat@naprapaterna.nu

Sofia Rönn, Leg Naprapat

Sofia Rönn, Leg Naprapat
sofia@naprapaterna.nu

Ida Petersson, Leg Naprapat

Ida Petersson, Leg Naprapat
ida@naprapaterna.nu

Thea Marstein, Naprapat

Thea Marstein, Naprapat
thea@naprapaterna.nu

Annika Kastell, Leg Naprapat

Annika Kastell, Leg Naprapat
annikak@naprapaterna.nu